Електротехнічна лабораторія
Проводимо всі види електровимірювальних робіт для підтвердження безпеки використання електрообладнання.Послуги електротехнічної лабораторії у ВЕМА ЗАХІД

Безпека функціонування електроустановок є вкрай важливою, тому потрібно регулярно проводити планові перевірки. З цією метою нами створений відділ електротехнічної лабораторії, призначений для діагностики обладнання та кабельних ліній. 

Всі електроустановки та  електрообладнання підлягають електричному вимірюванню. Окрім цього, групові та розподільні кабельні лінії потребують визначення опору ізоляції. Періодичність проведення аудиту напряму залежить від виду електрообладнання, а також особливостей експлуатаційних процесів. Так, проведення замірів  необхідно виконувати згідно регламенту обслуговування електроустановок та електрообладнання.

Електротехнічну лабораторію слід замовляти після виконання електромонтажних робіт, а також періодично для перевірки стану мереж. Завдяки цій процедурі ви зможете бути впевненими у безпечній роботі електрообладнання, систем заземлення та блискавкозахисту.

Компанія «Вема Захід» виконує наступні види вимірювань та випробувань:

 • вимірювання опору ізоляції дротів;
 • пошук пошкодження електричних кабелів;
 • вимірювання опору заземлення;
 • випробовування силового, високовольтного обладнання;
 • виявлення наявності електричного кола;
 • випробування електрообладнання внутрішніх мереж.

В процесі виконання робіт видаємо сформований пакет документів, в тому числі протоколи відповідності державним стандартам, правилам безпеки експлуатації електроустановок (ПБЕЕ) й правилам улаштування електроустановок (ПУЕ).

Наші послуги
Прорахунок вартості

Введіть Ваші короткі дані на безкоштовний виклик спеціаліста для прорахунку об’єкту

Отримати прайс

Введіть Ваші контактні дані для отримання прайсу на виконання робіт.

Особливості роботи електротехнічної лабораторії

Наша лабораторія займається пошуком несправностей в різноманітних електричних приладах та обладнанні. Здійснює заміри в електричних установках. Надає протоколи вимірювання, наприклад, на заземлення електроустановок, погоджені з різними органами. Зазначені документи грають суттєву роль при проведенні перевірки відповідними державними установами, а також при дотриманні правил безпеки. В них міститься важлива інформація про:

 • стан ізоляції;
 • положення заземленого пристрою;
 • випробування ланцюга «петля-фаза-нуль»;
 • обстеження з’єднань конструкцій для заземлення будинку з елементами, що цього потребують;
 • діагностування ліній напруги більше ніж 1000 В з приладом захисного відключення;
 • перевірку автовимикачів.

Так само, як і при розрахунку заземлення та його опору, при здійсненні інших лабораторних процедур ми надаємо відповідні протоколи випробувань. Головна вимога при замовленні електричних вимірів – визначення з типом та обсягом роботи. 

Стандартний перелік робіт при виїзді електротехнічної лабораторії має такий вигляд. Спочатку ми складаємо список обладнання, що потребує дослідження. Потім спеціалісти компанії «Вема- захід» виконують виїзд на об’єкт для ознайомлення з обсягом робіт та погодженням комерційної пропозиції. За цим слідує укладення договору з деталізованим описом щодо проведення перевірки та випробування електрообладнання або мереж. Далі фахівці здійснюють лабораторно-вимірювальні заходи, надають замовнику технічний звіт та протокол виконаних робіт.

В процесі виконання робіт видаємо сформований пакет документів, в тому числі протоколи відповідності державним стандартам, правилам безпеки експлуатації електроустановок (ПБЕЕ) й правилам улаштування електроустановок (ПУЕ).

Наші клієнти
ECO OPTIMA
ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО
VICTORIA GARDENS
НОВА ПОШТА
МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ЛЬВІВ
GLOBUS
СІЛЬПО
GREEENVILLE
Вема Захід
БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ

Можливості електротехнічної лабораторії

Пропонуємо виконання задач щодо перевірки пошкоджень електропроводки та нормального функціонування всієї електромережі. Виконуємо прості й надскладні задачі, в тому числі щодо випробувань та вимірів в силових кабельних лініях потужністю до 1000 В. Аудит в даному випадку сприяє ефективній перевірці фазовості жил, заміру опору ізоляції та її цілісності, а також правильному розподіленню навантажень. Така процедура необхідна для отримання реальних даних про фізичний стан приладів, що забезпечують захист ліній. А це, у свою чергу, допомагає попередити перебої та аварії різного плану. 

Щодо заземлюючих пристроїв ми здійснюємо такі заходи:

 • перевіряємо стан й наявність зв’язку між заземленням та обладнанням, що має заземлюватись;
 • здійснюємо вимірювання опору контуру заземлення;
 • обчисляємо опір контактних з’єднань, дротів, тросів;
 • визначаємо питомий опір ґрунту.

В електропроводці та вторинних ланцюгах під напругою до 1000В наші спеціалісти здійснюють контроль за справністю функціонування захисту із заземленою нейтраллю. Перевіряють наявність пошкоджень провідників у приладах вирівнювання потенціалів. Проводять заміри опору ізоляції за ціною, доступною кожному замовнику. 

Окрім цього, ми тестуємо електроустановки, завдяки чому ви можете отримати об’єктивну інформацію щодо стану обладнання. На підставі цих даних наші фахівці компетентно й швидко здійснюють аналітику та надають висновки про необхідність проведення технічного обслуговування устаткування. 

Наші переваги
Сертифікована випробувальна лабораторія
Оперативний пошук пошкоджень кабельних ліній
Надаємо послуги по ремонту пошкоджень

Вартість роботи електротехнічної лабораторії

Компанія «Вема Захід» пропонує послуги за доступною ціною, конкурентною з-поміж інших пропозицій на ринку. На вартість впливає кілька факторів:

 1. тип та рівень складності роботи;
 2. тривалість по часу;
 3. різновид обладнання, яке необхідно дослідити;
 4. надання послуг у стислі терміни на вимогу замовника.

Для вашої зручності можна залишити заявку на сайті або подзвонити за телефоном, щоб уточнити ціну. Для здійснення індивідуального прорахунку необхідно мати всі вихідні дані, а також повідомити менеджера про бажані терміни виконання робіт. 

Всі процеси, що здійснює наша електротехнічна лабораторія, підкріплюються відповідною документацією: ліцензіями, рішеннями, дозволами. По закінченню дослідження ми надаємо кваліфікаційний висновок та протоколи випробувань. 

Замовляйте послуги електротехнічної лабораторії у нас та отримайте оперативну й компетентну відповідь щодо реального стану електрообладнання, проводки та заземлення. Адже своєчасний контроль та вжиття заходів сприяють повноцінній роботі без перебоїв та втрат. 

Дозвільна документація

Зацікавила співпраця?
Давайте працювати разом!

вема захід
Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти нижче і ми передзвонимо для консультації