Що таке нестандартне приєднання до електромереж

В умовах сучасного ведення бізнесу кожен підприємець стикається з необхідністю розширення та розбудови свого бізнесу. Починається тривалий процес проектування та формування того «що хотілось би», і закінчується тим «на що вистачить». Тут то ми і хочемо наголосити на необхідності втручання відповідних спеціалістів по відповідних розділах, бо рахувати вміють всі, а рахувати «правильно» тільки одиниці. Серйозний бізнес що розвивається зазвичай не обмежується 50 кВт напруги, а це вже тягне за собою отримання технічних умов нестандартного приєднання та збільшення вартості електромонтажних робіт. Якщо Ви довіритесь нашим спеціалістам, то можете не турбуватись стосовно «роздутих» кошторисів та прихованих розцінок та націнок. Отож, що таке нестандартне приєднання.

Нестандартне приєднання до електромереж: особливості й розробка технічних умов

Якщо для підключення живлення потрібна потужність понад 50 кВт, мова йде про нестандартне приєднання. Це ж стосується випадків, коли відстань до точки підключення перевищує 300 метрів по прямій лінії. Окрім цього, приєднання обладнання для виробництва електрики до стаціонарної мережі також відноситься до нестандартного типу приєднання до електричних мереж. Тому для забезпечення енергією нового споживача в таких умовах необхідно побудувати нові джерела постачання, що значно перевищують показники потужності. В результаті виникає потреба у розробці проектно-кошторисної документації, яка містить план прокладання кабельних ліній та підключення до централізованої мережі.

Технічні умови мають враховувати наступні моменти:

  • фазовість та заявлену потужність;
  • категорійність електрозабезпечення об’єкту;
  • ресурси регіональної енергетичної організації;
  • реальність збільшення потужності; 
  • задовільність стану мережі та пропускної спроможності; 
  • наявність вільних потужностей у розподільних пристроях, розташованих якнайближче. 

Доступні тарифи на нестандартне приєднання

Компанія «Вема-захід» пропонує комплексний підхід до вирішення задачі. При цьому цінова політика фірми лишається на рівні доступності, завдяки чому наші послуги мають неабиякий попит. Досвід дозволяє пропонувати вихід навіть там, де це дуже складно. 

Яскравий приклад – прокладання кабельних ліній та підключення логістичного центру АТБ з потужністю 1500 кВт до мереж оператора системи розподілу. Виконання передбачало комплекс інжинірингових, проектних та будівельно-монтажних робіт. В результаті об’єкт має нестандартне приєднання з частковим використанням наявних мереж, незначною реконструкцією та будівництвом нової ТП. 

Отже, лише кваліфіковані майстри з досвідом та реальними прикладами робіт здатні вирішити найскладніші задачі. Тому, якщо виникли якісь складності з приєднанням до електромереж та забезпеченням потужності на Ваших об’єктах, сміливо звертайтесь до наших фахівців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти нижче і ми передзвонимо для консультації