Електропостачання у сфері торгівлі є важливим чинником якісного сервісу. Торговий центр «Сільпо», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул.. Шевченка 60, є взірцем наших електромонтажних робіт.

Електромонтаж будівель торгового призначення  відрізняється  своєю специфікою і спрямований  на створення комфортних умов для покупців і представлення товару у вигідному світлі.

Роботи в магазині складаються з комплексу різноманітних та інколи нестандартних рішень, які забезпечують:

– збереження продуктових товарів згідно відповідних норм та вимог,

– безпеку клієнтів у випадку форс-мажорних обставин,

–  збалансовані витрати електричної енергії без зайвих витрат.

Десятки, сотні, тисячі позицій проектної документації мають бути якісно змонтовані, та відповідати своєму функціональному призначенню для роботи цілого комплексу.  В торгових залах електромонтажні роботи внутрішнього освітлення виконуються в нестандартних місцях, наприклад на  виставкових стендах або ж у вітринах.

Наша компанія вже 18 років спеціалізується на виконанні внутрішніх електромонтажних робіт в великих комерційних та промислових центрах. Руками наших спеціалістів були зроблені такі гіганти як «Victoria Gardens», готель «Rius», аквапарк «Пляж», логістичні термінали «Нова Пошта», продуктові склади «АТБ- Маркет» та тисячі квадратних метрів житла у Львові та Львівській області.

Перед початком робіт наші фахівці підготують увесь пакет  нормативної і технічної документації для отримання відповідних дозволів у контролюючих і наглядових органів. Усі ці послуги входять до вартості електромонтажних робіт. Таким чином, укладаючи договір з нашою компанією, ви можете бути  впевнені, що робота буде виконана не лише якісно і в обумовлені терміни, але і з дотриманням  чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *