Промислові сонячні електростанції
для бізнесу під ключВід проектування до отримання прибутку за виробництво електроенергії


Проект мережевої сонячної електростанції включає

Промислові сонячні електростанції – сукупність приладів та обладнання для виробництва електроенергії з сонячного випромінювання. Серед інших способів отримання електрики з сонця, самим ефективним вважається метод використання фотоелектричних модулів. Потужність таких установок може сягати 550 МВт. 

Батареї перетворюють енергію сонця на постійний струм, який перетворюється на змінний струм та на необхідній напрузі поступає до централізованої мережі. Тому сонячні електростанції автономного типу використовуються для генерації енергії з метою подальшої реалізації державі за «зеленим тарифом». 

Конструкції можна розміщувати на відкритому ґрунті або монтувати на даху будівлі. В першому варіанті необхідно мати законні права (власність, оренда) на земельну ділянку великої площі. При цьому територія повинна бути добре освітлювана, без штучного та природного затінення. Інший спосіб встановлення передбачає використання дахів ферм, сільськогосподарських підприємств, складів, заводів тощо.

Переваги встановлення сонячної електростанції

Будівництво фотоелектричної системи є вкрай вигідним для розвитку бізнесу перш за все через швидку окупність (в середньому до 5 років). Окрім цього, сонячна енергія є доступним та невичерпним ресурсом. А прибутковість вкладень сягає показника в 16-18 % річних. Це суттєва величина. Тому зведення електростанцій є привабливою інвестицією. Але список переваг на цьому не закінчується.

 • Екологічність. Функціонування станцій відбувається абсолютно безшумно, не шкодить навколишньому середовищу та людині й не передбачає відходів.
 • Зручність. Будівництво сонячних електростанцій можливе на землях, непридатних для ведення сільського господарства та зведення житлових будинків.
 • Надійність. Завдяки відсутності елементів, що швидко зношуються, конструкції та обладнання можуть без проблем служити понад 25 років.
 • Незалежність. Повна автоматизація процесу сприяє суттєвій економії на наймання персоналу для обслуговування електростанцій на сонячних батареях. Окрім цього, тут передбачена можливість дистанційного управління.
 • Економічність. Окрім продажу електроенергії, промислові підприємства можуть використовувати її для власних потреб.
 • Рентабельність. Сонячні електростанції орієнтовані на прибутковість в перспективі на довгі роки. Тривалий експлуатаційний термін інверторів, відсутність дорогого обладнання для догляду за модулями й висока віддача дають стабільний прибуток.

Сонячні станції під зелений тариф - це інвестиція в майбутнє

В порівнянні з іншими європейськими державами, «зелений тариф» в Україні – один з найвищих у світі. Країна пропонує особливі фінансові умови, відповідно до яких держава вигідно купує у юридичних осіб електроенергію.

Компанія «Вема Захід» здійснює будівництво станції та «зелений тариф» під ключ.

 • Термін окупності мережевої електростанції - не більше 6 років. А перші надходження ви отримуєте наступного місяця після введення станції в експлуатацію.
 • Дохід зафіксований у євро і щокварталу перераховується згідно із середнім курсом НБУ за попередній місяць.
 • Гарантовано держава купує 100% виробленої енергії згідно з Законом України «Про Електроенергетику».
 • Термін зведення станції складає лише 4-6 місяців.
Наші послуги
Прорахунок вартості

Введіть Ваші короткі дані на безкоштовний виклик спеціаліста для прорахунку об’єкту

Отримати прайс

Введіть Ваші контактні дані для отримання прайсу на виконання робіт.

Промислові сонячні електростанції – ціна питання

Вартість реалізації проекту обчислюється в індивідуальному порядку і залежить від декількох факторів:

 • обсягу роботи та очікуваній потужності сонячної станцій;
 • характеристики й віддаленості від станції точки приєднання до електромережі;
 • здійснення поетапного виконання проекту;
 • матеріалу панелей (полікристал, монокристал) та металоконструкцій кріплень (анодований алюміній або оцинкований метал);
 • встановлення додаткового обладнання;
 • приєднання до мережі оператора системи розподілу.
Наші клієнти
ECO OPTIMA
ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО
VICTORIA GARDENS
НОВА ПОШТА
МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ЛЬВІВ
GLOBUS
СІЛЬПО
GREEENVILLE
Вема Захід
БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ

Чому варто обрати нас для встановлення сонячної електростанції?

Офіційні підрядники ПрАТ "Львівобленерго"
18 років у сфері альтернативної енергетики
Власна проектна група спеціалістів
Наявність ліцензії СС3 на проведення будівельно-монтажних робіт найвищого рівня складності.
Контролюємо об’єкти на усіх етапах реалізації

Важливість розроблення проекту сонячної електростанції

Зведенню системи передує розробка проекту, від якості якого залежить справність функціонування та швидка окупність фотоелектричної конструкції. Наші фахівці мають багаторічний досвід у будівництві сонячних електростанцій під ключ, тому ми впевнено пропонуємо послуги з гарантією підключення до загальнодержавної електромережі. 

Проект включає:

 1. проведення аналізу електромереж для отримання оптимальних технічних умов;
 2. бізнес-план сонячної електростанції – техніко-економічне обґрунтування програми по приєднанню СЕС до електромережі;
 3. розробка проекту будівництва сонячної електростанції;
 4. постачання необхідних для будівництва матеріалів;
 5. будівництво та монтаж сонячної електростанції;
 6. формування пакету виконавчої документації для здачі станції в експлуатацію;
 7. підключення до мереж Обленерго.

 

Наша компанія надає послуги з реалізації проектів будівництва мережевої сонячної електростанції у всіх населених пунктах України. Пропонує готові типові плани та можливість замовлення індивідуальних проектів з урахуванням побажань замовника, а також особливостей та характеристик місця для монтажу панелей. Надає консультації, як отримати ліцензії в НКРЕКП та укласти договір з ДП «Гарантований покупець» для підключення сонячної станції під «зелений тариф».

Ми гарантуємо безперебійну експлуатацію готової електросистеми 25-30 років за умови замовлення у нас проекту та будівництва станції. Завдяки професіоналізму майстрів, якісно складеному бізнес-плану й чітко виконаному монтажу ви зможете максимально швидко отримати перші прибутки. 

З нами легко виконати будівництво сонячної електростанції та адаптувати її як вигідний бізнес. Сприятливий український клімат й привабливі тарифи створюють реальні умови для сміливого інвестування в проект будівництва альтернативного джерела енергії. А компетентність спеціалістів «Вема Захід» дає впевненість в успішність реалізації будь-яких задумів.

Дозвільна документація

Зацікавила співпраця?
Давайте працювати разом!

вема захід
Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти нижче і ми передзвонимо для консультації