Проектування електропостачанняПроект електропостачання будинку – це гарантія безпеки електромереж вашої будівлі та економія грошей при проведенні електромонтажних робіт.
Електропостачання будинку – сукупність технічних засобів, направлених на передачу й розподіл електрики від джерела живлення до споживача. Без цього неможливе будівництво об’єкта та його подальша експлуатація. 

Для підключення будівлі житлового типу до електромережі потрібен відповідний проект електропостачання – комплекс технічної документації (креслень, специфікацій, схем), що відповідає встановленим нормам та правилам. Якісно розроблений план є запорукою досконалого виконання монтажних робіт. Саме тому варто звертатись до фахівців, які спеціалізуються на розробці проектної документації, та мають великий досвід у виконанні монтажних робіт 

У нас можна замовити проектування електричних мереж будь-якої складності з урахуванням структури електроустановки та принципових схем розподільчих приладів. Виконуємо всі стадії проектування, деталізовано прописуємо технічні умови й рішення, сприяємо в отриманні необхідних для електромонтажних робіт документів. В кресленнях зазначаємо вичерпну інформацію про розташування обладнання й проводки, а також заходи захисту від ураження струмом.

Проект електропостачання включає

 • Техніко-економічне обґрунтування електропроекту
 • Технічні умови на приєднання до електричних мереж
 • Інженерне проектування електрики
 • Розрахунок електроматеріалів, вартості та термінів виконання
 • Енергоаудит будівель, якщо потрібно визначити наявний стан електромереж

Ми розробляємо нормативну документацію та проекти за наступними напрямками:

 • Внутрішнє та зовнішнє електропостачання будинку;
 • Системи заземлення та блискавкозахисту;
 • Вуличне та фасадне освітлення;
 • Кабельні та повітряні лінії напругою до 110 кВ;
 • Трансформаторні станції та підстанції, розподільні пункти напругою до 110 кВ;
Наші послуги
Прорахунок вартості

Введіть Ваші короткі дані на безкоштовний виклик спеціаліста для прорахунку об’єкту

Отримати прайс

Введіть Ваші контактні дані для отримання прайсу на виконання робіт.

Особливості проекту електропостачання житлового будинку

Проектом враховуються всі енергоспоживачі та потужності, які одночасно можуть бути під’єднані до електромережі. Тому важливо заздалегідь окреслити перелік потенційних споживачів, як то: 

 • освітлення будинку й прибудинкової території;
 • опалювальне (вентиляційне) обладнання;
 • автоматизовані системи (шлагбауми, контролери рівня газу в будинку, сигналізація);інше устаткування, що працює від електрики. 
 • телебачення й інтернет;
 • інше устаткування, що працює від електрики. 

Робочий проект електропостачання житлового будинку зазвичай включає пояснювальну записку з розрахунком електричних навантажень, схеми живлень та розташування розеткових й розподільчих мереж. Окрім цього, містить відомості креслень, довідкову документацію, специфікацію матеріалів та обладнання, а також однолінійні схеми щитів. 

У нас можна замовити нормативну документацію та проекти за наступними напрямками:

 • внутрішнє та зовнішнє електропостачання будинку;
 • системи заземлення;
 • вуличне та фасадне освітлення; 
 • кабельні та повітряні лінії напругою до 110 кВ;
 • трансформаторні станції та підстанції, розподільні пункти напругою до 110 кВінше устаткування, що працює від електрики. 
Наші клієнти
ECO OPTIMA
ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО
VICTORIA GARDENS
НОВА ПОШТА
МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ЛЬВІВ
GLOBUS
СІЛЬПО
GREEENVILLE
Вема Захід
БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ

Довірте проектування електричних мереж нам

Сертифіковані спеціалісти із досвідом проектування електропостачання складних об’єктів
Погоджуємо електропроекти в усіх необхідних структурах
Завжди впроваджуємо нові та нестандартні рішення

Внутрішнє електропостачання будинку

Внутрішнє постачання електроенергії – це система, розрахована на розподіл напруги від джерела живлення до приладів та обладнання. Якісний проект внутрішнього електропостачання житлового будинку здатен забезпечити безперебійність роботи всієї системи. Це можливо завдяки передбаченим у плані вихідним даним, чіткому розподіленню навантаження, надійному заземленню та оптимальному вибору виробника обладнання.

Виконання проекту складається зі стадій: 

 1. розроблення моделі прокладення мереж з урахуванням потенційного навантаження;
 2. обрання та визначення оптимального місця розташування обладнання;
 3. підготування проекту та його погодження у відповідних органах. 

Зовнішнє електропостачання будинку

Для постачання електроенергії від загальної мережі до конкретного об’єкта необхідно виконати та погодити проект зовнішнього електропостачання. Особливість такого плану проекту полягає в обов’язковому врахуванні майбутнього навантаження, а також захисту ліній від короткого замикання й втрати рівня напруги. 

Проект включає:

 1. технічні умови на електропостачання; 
 2. монтаж нових або реконструкцію наявних повітряних та кабельних мереж;;
 3. створення умов для забезпечення безперебійності живлення мережі;
 4. розроблення й погодження проекту у відповідних інстанціях.

Система заземлення

Щоб запобігти аварійних ситуації з ураження струмом, ми розробляємо відповідний проект заземлення електромережі. Проект адаптується до архітектурних особливостей кожної будівлі, а також повністю відповідає пожежним вимогам. Складається з кількох обов’язкових етапів:

 1. обстеження об’єкту;
 2. підготування технічного завдання;
 3. розроблення та погодження програми.

Пропонуємо підготовку проекту заземлення у Львові й інших містах України.

Вуличне та фасадне освітлення

Для забезпечення зовнішнього освітлення прибудинкової території ми також виконуємо проекти вуличного та фасадного освітлення. Враховуємо площу, яку необхідно освітити в нічний час, та індивідуальні умови монтажу. Готовий проект вуличного або фасадного освітлення узгоджуємо з контролюючими державними органами, яким ми надаємо усю необхідну документацію для затвердження.

Фахівці компанії «Вема Захід» спеціалізуються на розробці повноцінних проектних схем. Завдяки високій кваліфікації, багаторічному досвіду й відповідальному ставленню команди нашого підприємства кожен об’єкт виконується вчасно, та здається без зауважень. Ми надаємо послуги від розробки плану до електромонтажних робіт. Таким чином, ви можете замовити весь комплекс послуг за привабливою ціною.

*Енергетичний аудит проводять, щоб виявити втрати електроенергії та визначити стан електричних мереж. Попередня перевірка полегшує завдання проектанта при створенні нового плану електрики. Дозволяє встановити ефективність використання енергоресурсів та вжити економічно обґрунтовані заходи щодо зниження витрат на енергопостачання. Ви можете замовити енергоаудит у Львові, де безпосередньо розташована наша компанія. За домовленістю надаємо послуги для мешканців інших населених пунктів.

Дозвільна документація

Зацікавила співпраця?
Давайте працювати разом!

вема захід
 • освітлення будинку й прибудинкової території;
 • опалювальне (вентиляційне) обладнання;
 • автоматизовані системи (шлагбауми, контролери рівня газу в будинку, сигналізація);інше устаткування, що працює від електрики. 
 • телебачення й інтернет;
 • інше устаткування, що працює від електрики. 
Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти нижче і ми передзвонимо для консультації